Welcome to Risun biyo-teknoloji A.ş.!

Tel:+86-29-8610-0730
Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Tel:+ 86-29-8610-0730

Faks:+ 86-29-8610-5620

E-posta: Sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Haberler

Ana sayfa > Haberler > İçerik
SC (Gıda Üretim İzni) Süreci
Risun biyo-teknoloji A.ş. | Updated: May 04, 2017

SC (Gıda Üretim İzni)

Risun Bio-Tech Inc zaten SC (Gıda Üretim İzni) için başvuruda bulunmaya başladı, herşey yolunda, yakında SC'yi alacağız.

SC nedir?

SC, Gıda Üretim İzni'dir. Gıda ve ilaç idaresinin devlet idaresi (FDA), gıda üretimi onayı yönetmeliklerini (1 Ekim 2015 tarihinden itibaren) yayınladı. Dördüncü bölüm lisans yönetimi Madde 29 hükümleri: SC tarafından gıda üretim lisans numarası (Çin fonetik alfabesinin 'üretimi') ve 14 basamaklı.

Gıda ve ilaç idaresinin devlet idaresi (fda), gıda üretimi onayı yönetmeliklerini yayınladı (1 Ekim 2015 tarihinden itibaren). Dördüncü bölüm lisans yönetimi Madde 29'da: SC tarafından gıda üretim lisans numarası (Çin fonetik alfabesinin "üretim" kısaltılması) ve 14 basamaklı olarak öngörülmüştür. Soldan sağa sırayla sayıları sırasıyla: üç gıda kategorisi kodlaması, iki il (merkezi yönetimin doğrudan altında olan özerk bölge ve belediyeler) kod (yer), iki şehir, iki ilçe (bölge) kodu, dört sipariş kodu, bir çek kodu.

Geçen yıldan beri SC'ye başvurmayı planladık ve bunu da yaptık. Denetim için birçok belge hazırladık. Şimdi her şey yolunda; umarız en kısa sürede SC'yi alacağımızı umuyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi geçen ay Kosher Sertifikası'nı aldık, Kosher Sertifikası uygulanmış gibi her şeyin düzgün olmasını dileriz.

Lütfen iyi haberimizi bekleyin, haber aldık sonra derhal güncelleyeceğiz.