Welcome to Risun biyo-teknoloji A.ş.!

Tel:+86-29-8610-0730
Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Tel:+ 86-29-8610-0730

Faks:+ 86-29-8610-5620

E-posta: Sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Haberler

Ana sayfa > Haberler > İçerik
Üzüm Çekirdeği Ekstraktının Piyasa Durumu
Risun biyo-teknoloji A.ş. | Updated: Jun 06, 2017

Üzüm Çekirdeği Ekstraktının Piyasa Durumu


Üzüm yedikten sonra acı ve sıkı üzüm çekirdeği genellikle bir hardal olarak terk edilir ancak üzüm çekirdeği ekstraktı tozu bir insan vücudu oluşturabilir ve yeni bir tür doğal antioksidan bileşim sentezleyemez, içerdikleri maddeler proanthocyanidins ve kateşinler içerir Ve diğer fenolik maddeler , Antioksidan doğasında bulunması, vitamin E'nin 50 kez en kuvvetli antioksidan aktivitesinden birinin serbest radikal temizleme yeteneği, C vitamini 20 kez etkili bir şekilde insan vücudunun serbestliğini aşabilir Anti bazlı yaşlanmayı önleyici ve Bağışıklık rolünü arttırmak.

 

Üzüm çekirdeği ekstresi hem sağlık hem de güzellik etkileri için tüketiciler tarafından popülerdir ve zengin protein, ham yağ, çeşitli amino asitler, vitaminler ve mineraller içerdiğinden yemde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Üzümden sonra üzüm çekirdeği, renk çok güzel, sadece gıda ürünlerini kurtarabilir, aynı zamanda önemli ölçüde hayvancılık ve kümes hayvanlarının üretim verimliliğini artırır. 2015 yılında bitkisel özler Amerika Birleşik Devletleri için Çin'in ihracatı, üzüm çekirdeği ekstresi 31 sırada, ihracat 3090000 ABD dolarının ihracat miktarı, 30 tondan fazla gerçekleşti. Üzüm çekirdeği özü fiyatları yılın ilk yarısında istikrarlı ve az değişti.


Rekabetçi piyasaya bakacak olursak, başarıya ulaşmanın tek yolu kalite kontrol ve en iyi servis sonrası hizmettir. Müşteriyi önce koymak ve daha sonra pazarı kazanabilirsiniz.